Czołowy producent opakowań kosmetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej
TECHNOLOGIA
Specjalizujemy się w produkcji opakowań „szytych na miarę„ , czyli wykonanych wg wymagań danego Klienta. Dysponujemy kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, a także szerokim parkiem maszynowym pozwalającym produkować opakowania w technologii wtrysku, rozdmuchu, wtrysko-rozdmuchu i wtrysko-rozdmuchu z rozciąganiem. Jesteśmy w stanie przetworzyć prawie każde tworzywo sztuczne, a nasze opakowania cechują się wysoką jakością i powtarzalnością.
Wtrysk

Nasz park maszynowy składa się z kilkudziesięciu maszyn wtryskowych znanych i cenionych producentów z siłą zwarcia do 400T.

Inwestujemy w maszyny hybrydowe i elektryczne, co przekłada się na bezpośrednią ochronę środowiska naturalnego.

W technologii tej możemy zaproponować bardzo szeroki wachlarz produktów, zaczynając od słoików o różnej pojemności, cienkościennych jak i grubościennych, nakrętek, wieczek, kasetek, poprzez oprawki do szminek, aż po dozowniki do słodzików i inne wyroby wtryskowe.

Rozdmuch EBM

W tej technologii wytwarzamy butelki od 50 ml do 1000 ml. Produkcja oparta jest na maszynach elektrycznych, które mają niższy pobór energii, co pozwala zaoszczędzić do 60% mocy.

Surowce jakich używamy w tej technologii to PP i PE.

Mamy możliwość produkcji z użyciem ko-ekstruzji dwuwarstwowej przydatnej przy zastosowaniu barwników perłowych lub wymaganego efektu soft-touch.

Wtrysko-rozdmuch IBM

W tej technologii produkujemy opakowania od 15 ml do ok 1 l.

Mamy możliwość produkcji opakowań małogabarytowych, takich jak opakowania do kropli do oczu, a także butelek typu roll on.

Przetwarzamy poliolefiny (PE, PP, PS), poliestry termoplastyczne (PET, PETG), polimery winylowe (PVC) oraz materiały zwane technoresins – czyli tworzywa techniczne (PA, PAC, COC).

Technologia ta charakteryzuje się wysoką stabilnością procesu, łatwością w przetwarzaniu nowych tworzyw technicznych, szybką zmianą formy, dużą wszechstronnością zmiany krotności oraz kompaktowymi rozmiarami.

Wtrysko-rozdmuch z rozciąganiem ISBM

Do produkcji w tej technologii używamy maszyn japońskiego lidera we wtrysko-rozdmuchu jednostopniowym dwuosiowym.

Jesteśmy w stanie produkować opakowania zaczynając od małych buteleczek o pojemności od 25ml do butelek 3 litrowych (max. 10 l) oraz bardzo dużych słoików o szerokim wlewie.

Surowce przetwarzane w tej technologii to PET i PP

Montaż

Dysponujemy ponad 20 maszynami do montażu połączonymi w linie z maszynami wtryskowymi.

Montujemy wkładki uszczelniające, termosy wewnętrzne w słoikach, dysk topy oraz mechanizmy oprawek.

Używamy zgrzewu ultradźwiękowego pozwalającego na montaż wieloelementowy. Mamy nowoczesne i szybkie maszyny do fabrykacji nakrętek wieloelementowych. Nasz park maszynowy pozwala na kompleksowe przygotowanie produktu według wymagań Klienta.