Czołowy producent opakowań kosmetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej

ZDOBIENIA

Pozwól nam wyróżnić Twój produkt pośród innych opakowań na półce sklepowej.

Wykonywane przez nas zdobienia sprawiają, że opakowania stają się niepowtarzalne.  Jesteśmy liderem na rynku polskim wykonując hot-stamping i sitodruk.
Zdobienia wykonujemy począwszy od prostych nadruków w jednym kolorze po skomplikowane wielokolorowe zdobienia zarówno na płaskich, jak i zaokrąglonych powierzchniach.

Proponujemy nadruki w trzech technologiach:

• sitodruku UV
• tampodruku
• hot-stampingu

Oferujemy również usługi metalizacji i lakierowania.

Sitodruk UV

Sitodruk UV jest technologią umożliwiającą wykonanie wielokolorowych trwałych nadruków utwardzonych promieniowaniem UV.

Nasze maszyny pozwalają na nadruk do 4 kolorów, a ich wybór jest nieograniczony. Podczas drukowania nie zapominamy oczywiście o dobrej jakości i trwałości nadruku.

Umożliwiają to nasze maszyny wyposażone w kontrolę wizyjną oraz urządzenia do weryfikowania daty matrix i poprawności kodów kreskowych. Wykonany przez nas nadruk będzie więc objęty gwarancją swojej poprawności. Możemy drukować krótkie serie i personalizować produkty.

Hot-stamping

Zdobienie w technologii hot-stampingu doda produktowi klasy i sprawi, że będzie on wyglądał luksusowo. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu folie aplikujemy z najwyższą starannością, żeby były one trwałe i cieszyły oko swoim blaskiem.

Dysponujemy maszynami do nadruków prostych na płasko, na powierzchniach ukośnych i na okrągło, a ponadto posiadamy nowoczesne i zautomatyzowane linie nadrukowo-montażowe, pozwalające na aplikację aż do pięciu kolorów folii HS w jednym procesie, łącznie z wtryskiem i automatycznym pakowaniem.

Tampodruk

Tampodruk to technologia umożliwiająca wykonanie trwałych nadruków na skomplikowanych powierzchniach, np. we wgłębieniach.

Dajemy nieograniczony wybór kolorów nadruku. W tej technologii zdobimy nasadki, słoiki i różnego rodzaju zamknięcia o nieregularnych kształtach.

Metalizacja i lakierowanie

Dodaj blasku swoim produktom!

Jeśli chcesz uzyskać na swoim produkcie efekt lustra, zachowując jednocześnie jego wysoką odporność chemiczną, metalizacja i lakierowanie będą najlepszym rozwiązaniem.

Jeśli wysoki połysk nie jest tym czego szukasz, może zachwyci Cię matowe wykończenie? Dodatkowo, dzięki nieograniczonej możliwości kombinacji barwników z lakierem, ostateczny kolor Twojego produktu ograniczy jedynie Twoja wyobraźnia.