Czołowy producent opakowań kosmetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej
Metalizacja i lakierowanie UV

Oferujemy możliwość zdobienia w technologii metalizacji i lakierowania, biorąc odpowiedzialność za najwyższą jakość, trwałość i czystość procesu. Nasze automatyczne, nowoczesne linie do metalizacji próżniowej ze sputteringiem i lakierowania UV pozwalają na nadanie produktom wyjątkowego efektu. Oferujemy wykończenia matowe, błyszczące, soft-touch, z efektem lustra lub gradacji. Wszystko w nieskończonej ilości kolorów. Świadczymy kompleksowe rozwiązania (produkcja i metalizacja pod jednym dachem), ale chętnie współpracujemy też w ramach usług. Jako ponad 60-letni producent opakowań, z dumą budujemy wiarygodność największych marek na świecie.

Realizacje

Rynek kosmetyczny

Zaufali nam najwięksi producenci z branży beauty. Rozumiemy potrzeby i wymagania jakościowe rynku premium oraz mass market. Metalizujemy i lakierujemy wyroby z kategorii make-up, skincare, hair-care czy fragrance.

Własna narzędziownia umożliwia nam szybki rozwój oprzyrządowania prototypowego i docelowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko wykonać partię próbną oraz dobór kolorystyczny.

Odpowiedzialna metalizacja

Produkcja i metalizacja odbywa się pod jednym dachem (all-in-one). Dzięki temu redukujemy niepotrzebny transport do poddostawcy, co pozwala uniknąć niepotrzebnej emisji CO2. Ponadto, nasze energooszczędne i zautomatyzowane linie metalizacyjne zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zagwarantować czysty i jak najbardziej odpowiedzialny proces.

Wychodząc naprzeciw fundamentalnym zasadom ekonomii cyrkularnej korzystamy z recyklingu wody w procesie, a także odpowiednio zarządzamy odpadem, stale go zmniejszając. Nasze lakierowane wyroby poddawane są testom na recyklowalność i mogą być zawrócone w procesie sortowania i recyklingu.

Alkohole i szkło

Jesteś producentem szkła i potrzebujesz nakrętek, aby Twoje opakowanie było kompletne? A może chcesz nadać wyjątkowy efekt Twoim wyrobom szklanym? Wielofunkcyjność naszych linii metalizacyjnych i lakierniczych oraz wysokie i długoletnie doświadczenie naszych pracowników pozwolą uzyskać wymarzony efekt na wielu powierzchniach i kształtach. Metalizacja nie tylko wyróżni Twój produkt, ale zadba także o jego odporność chemiczną i trwałość.

Bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami w celu uzyskania oferty i poznania szczegółów. 

Zapytania kieruj na: