Kariera

Fabryka Opakowań Kosmetycznych Pollena S.A. to jeden z wiodących producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz zespół to grono wykwalifikowanych i zaangażowanych w pracę osób, dzięki którym firma rozwija się dynamicznie współpracując z globalnymi producentami kosmetyków.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do naszego zespołu zachęcamy do aplikowania na niżej przedstawione stanowiska.

Szukamy ludzi ambitnych z pasją, a także pracowitych i twórczych, którzy dobrze odnajdują się zarówno w pracy grupowej jak i indywidualnej oraz w środowisku międzynarodowym.

Jeśli jesteś zainteresowany/a podjęciem pracy, ale nie widzisz interesującego Cię ogłoszenia, prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres mailowy: monika.sikora@pollena.com

Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o ochronie danych osobowych.

„Oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust 1 pkt 1. ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 28.06.2016 r. poz. 922) wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez FOK „Pollena” S.A. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Zostałam/-em poinformowana/-y o prawie wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz o przechowywaniu tych danych w wyżej wymienionym celu. Zostałam/-em poinformowana/-y, że Administratorem Danych jest FOK „Pollena” S.A.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.