Czołowy producent opakowań kosmetycznych w Europie Środkowo-Wschodniej

PORTFOLIO
Specjalizujemy się w indywidualnym rozwoju opakowań. Produkujemy je z niemal wszystkich dostępnych na rynku surowców, używając wielu technologii. Oferujemy szeroką gamę opakowań dla kosmetyki białej i kolorowej, perfumerii, sektorów spa i wellness, branży farmaceutycznej, spożywczej oraz chemii gospodarczej.

Słoiki

Oferujemy szeroką gamę słoików, począwszy od słoików cienkościennych o pojemnościach nawet do 1 litra, poprzez dwuelementowe słoiki z termosem, a także słoiki grubościenne. Ich przeznaczenie zależy od wizji Klienta.

Są to najczęściej kremy do twarzy, masła do ciała, peelingi, a także odżywki czy maski do włosów. Słoiki wykonane z tworzyw imitujących szkło nadają produktom luksusowy wygląd.

Zamknięcia

Od prostych nakrętek z PP do słoików i butelek, aż po nasadki wielokomponentowe do perfum wykonane z surowców takich jak surlyn, ABS i PCTA.

Butelki

Wykonywane są w technologiach rozdmuchu z ko-ekstruzją (EBM) z polipropylenu (PP) i polietylenu (PE) oraz wtrysko-rozdmuchu z rozciąganiem (ISBM) z PET.

Butelki, które produkujemy są najczęściej przeznaczone na żele pod prysznic, mydła w płynie, peelingi, płyny do kąpieli itp. Dzięki technologii wtrysko-rozdmuchu (IBM) możemy produkować również fantazyjne butelki typu roll-on.

Kosmetyki kolorowe

Nasze długoletnie doświadczenie we wtrysku i montażu wieloelementowych opakowań umożliwia nam rozwój opakowań do kosmetyki kolorowej, takich jak oprawki, szminki, błyszczyki czy kompakty.

W swojej standardowej ofercie mamy m.in. oprawkę o standardowej średnicy fi 12,7 mm.

Opakowania inne

Opakowania kosmetyczne są niezmiernie inspirujące, ale świat produktów chemicznych i spożywczych również nie jest nam obcy.

Poza opakowaniami kosmetycznymi, wykonujemy również opakowania do produktów chemicznych, farmaceutycznych, spożywczych i innych.